PAYLAŞ
Biz Kimiz?

Header

LG+PARTNERS Levent Gültegin tarafından 2015 yılında kurulan, bir mimari projenin fikir aşamasından uygulanmasına kadar bulunan bütün süreçlerde Mimari Proje ve Danışmanlık hizmeti veren İstanbul merkezli bir mimarlık ofisidir.

Birinci önceliğimiz insan faktörünü her anlamda ön planda tutmak ve gerçek anlamda yaşam alanı tasarlamaktır . Bu bağlamda projelerimizi oluştururken, estetik, fonksiyonel, gerçeklik, sürdürülebilir, çevre dostu-ticari ve kalıcı eserler bırakma kaygısıyla tasarımlarını hayata geçiren bir mimarlık ofisi olmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca Statik-Elektrik-Mekanik ve Peyjaz Partnerlerimiz ile müşterilerimize en doğru şekilde planlanmış projeler üretmek, tasarımın en büyük faktörlerinden biri olan kaliteyi en üst düzeyde sağlamak için teknolojiyi ve imkanlarımızı sonuna kadar kullanmaktan hiçbir zaman kaçınmamaktayız.

Levent Gültegin Kimdir?

Levent Gültegin 1988 yılında Fatsa’da doğdu. Mimarlık Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi ve Aristotle University of Thessaloniki’ de tamamladı.2009 ve2015 yılları arasında Dome Partners’ta Kazakistan, Türkmenistan gibi yurt dışı ve yurt içi birçok büyük ölçekli projelerde Proje Koordinatörlüğü yaptıktan sonra 6 ay Viva Architects’ te çalıştı. 2015 yılında LG+PARTNERS Mimari Proje ve Danışmanlık firmasını kurdu.

Projelerimiz